باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد هم در زمینه حمل بار درون شهری در داخل مشهد و بین محله های مختلف این شهر فعالیت می كند و هم در زمینه حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای ایران فعال است حمل بار از مشهد به جهرم نیز از این جمله به شمار می رود.بهترین باربری از مشهد به جهرم و دیگر شهرها و اسباب كشی در مشهد

باربری مشهد هم در زمینه حمل بار درون شهری در داخل مشهد و بین محله های مختلف این شهر فعالیت می كند و هم در زمینه حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای ایران فعال است حمل بار از مشهد به جهرم نیز از این جمله به شمار می رود.
    باربری مشهد مدتهاست كه در صنعت حمل و نقل كشور فعالیت خود را با نام تجاری نتسان ادامه می دهد. عمده فعالیت درون شهری این باربری در كلان شهرهای مشهد و تهران بوده و در بین مناطق و محله های مختلف این شهر ها هر نوع محموله ای را جا به جا می نماید.
همچنین حمل بار بین شهری از مبدا این دو شهر به اقصی نقاط میهن عزیزمان توسط باربری مشهد با خدمات ویژه و استثنایی و تخفیفات باور نكردنی همراه است.
حمل انواع بار و خرده بار و كالا و محصول از مشهد به شهر باستانی جهرم و دیگر شهرهای استان بزرگ فارس مانند شیراز و مرودشت و فسا و... از جمله سرویسهای باربری مشهد به شمار می رود كه به صورت مداوم و پیوسته به انجام می رسد.
یكی از تخفیفات ویژه ای كه باربری مشهد برای حمل بار بین شهری خود در نظر گرفته است تخفیف استثنایی هفتاد درصدی می باشد این تخفیف خارق العاده به بخشی از هزینه حمل بار تعلق می گیرد كه به عنوان پورسانت مدیریت باربری در نظر گرفته می شود.
در توضیح باید گفت كه هزینه ای كه مشتری برای حمل بار خود می پردازد به سه قسمت تقسیم می شود كه بخش نخست آن به خودرو مخصوص حمل بار و راننده تعلق می گیرد كه قسمت اصلی حمل بار بین مبدا و مقصد بر عهده ایشان می باشد.
بخش دوم نیز به كارگرانی تعلق دارند كه وظیفه بارگیری و تخلیه بار را بر عهده دارند. این كارگران نیز وظیفه سخت و حساسی را بر دوش می كشند. اما مابقی مبلغ عموما و مطابق عرف بازار به عنوان پورسانت و سود مدیریت باربری در نظر گرفته می شود.
مدیریت باربری مشهد در همین بخش تخفیف استثنایی هفتاد درصدی را اعمال نموده و عملا از دو سوم سود خالص خود می گذرد.
این تخفیف در كنار سایر تخفیفات اسثتنایی باربری مشهد سبب شده است كه این باربری به ارزانترین در بین صدها شركت باربری فعال در كشور تبدیل شود و قیمتهایی كه برای یك حمل بار مشخص ارائه می شود در باربری مشهد ارزانترین قیمت باشد.
علاوه بر قیمتهای ارزان می بایست به كیفیت خدمات دهی باربری مشهد نیز اشاره كنیم كه در بالاترین سطح بازار قرار دارد. از جمله خدمات ویژه باربری مشهد می توان به استفاده این باربری از خودروهای مدل بالا و پیشرفته حمل بار اشاره نمود.
علاوه بر این رانندگانی كه در باربری مشهد فعالیت می كنند از بین زبده ترین و با تجربه ترین رانندگان صنعت حمل و نقل كشور انتخاب شده اند و آشنایی مناسبی با مسیرهای درون شهری و جاده های بین شهری داشته و همواره بهترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد انتخاب می كنند.
همچنین كارگران حرفه ای باربری مشهد این توانایی را دارند كه در كمترین زمان ممكن محموله مورد نظر مشتری را در خودرو مخصوص حمل بار بارگیری كنند و این عمل را در نهایت دقت انجام می دهند بدون اینكه به محموله كوچكترین آسیبی وارد آید.
جهت كسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگر خدمات استثنایی و قیمتهای باور نكردنی باربی مشهد می توانید با یكی از شماره های روابط عمومی این شركت كه در سایت درج گردیده است تماس حاصل فرمایید و به این ترتیب از قیمت حمل بار خود مطلع گردید.
با ثبت سفارش شما خودروهای مخصوص حمل بار راس ساعت مقرر در محل مورد نظر شما حاضر شده و بار را در كوتاه ترین زمان ممكن به مقصد می رسانند.


Top