باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899    09152466300    05138424255
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد از جمله شركتهای محبوب در زمینه حمل بار در مشهد به شمار می رود كه عالی ترین خدمات حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد و همچنین حمل بار بین شهری از مشهد دیگر نقاط كشور از جمله شهر دامغان را به ارزانترین قیمت به انجام می رساند.عالی ترین خدمات باربری در مشهد و از مشهد به دیگر شهرها و دامغان

باربری مشهد از جمله شركتهای محبوب در زمینه حمل بار در مشهد به شمار می رود كه عالی ترین خدمات حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد و همچنین حمل بار بین شهری از مشهد دیگر نقاط كشور از جمله شهر دامغان را به ارزانترین قیمت به انجام می رساند.
باربری مشهد یكی از قدیمی ترین شركتهای باربری در مشهد است كه فعالیت خود را با نام تجاری نتسان در صنعت حمل و نقل كشور به انجام می رساند. عمده فعالیت این باربری در كلان شهرهای تهران و مشهد می باشد كه به ارزانترین قیمت به انجام می رسد.
حمل بار درون شهری و اسباب كشی در مشهد و بین مناطق و محله های مختلف این شهر یكی از وظایف باربری مشهد به شمار می رود. دومین وظیفه این باربری نیز حمل بار بین شهری از مبدا شهرهای مشهد و تهران به دیگر شهرها كشور می باشد.
حمل انواع كالا و محصول و بار و خرده بار و اثاثیه منزل از مشهد به شهر دامغان و دیگر شهرهای استان سمنان از جمله شاهرود و گرمسار و... نیز از جمله سرویسهای این باربری قلمداد می گردد كه با خدمات عالی و قیمتهای استثنایی به انجام می رسد.
از جمله مزایای باربری مشهد نسبت به دیگر شركتهای باربری در نظر گرفتن تخفیفات استثنایی در زمینه حمل بار است كه سبب شده است این باربری در بین صدها شركت باربری فعال در حوزه حمل و نقل كشور به عنوان ارزانترین باربری دست یابد.
از جمله این تخفیفات استثنایی می توان به تخفیف باور نكردنی هفتاد درصدی در این باربری اشاره نموده كه در بخش هزینه مدیریت اعمال می گردد.
این تخفیف بدین نحو است كه پس از كسر هزینه مربوط به خودرو و راننده و دیگر پرسنل مابقی مبلغ پرداختی توسط مشتری كه طبق روال بازار می بایست به عنوان پورسانت و سود خالص مدیریت باربری در نظر گرفته شود با این تخفیف به یك سوم كاهش می یابد.
بدین ترتیب مبلغی را كه به صورت متداول مشتریان به عنوان پورسانت باربری می پردازند در باربری مشهد به یك سوم كاهش یافته و عملا مبلغ نهایی حمل بار نیز به میزان قابل توجهی كاهش می یابد.
اما شاید جای سوال باشد كه اگر این باربری توانسته قیمتهای خود را تا این حد كاهش دهد و ارزانترین قیمتها در بین دیگر شركتهای باربری را از ان خود كند چه كیفیتی برای خدمات دهی خود در نظر گرفته است؟ و آیا این كاهش قیمتها به علت كاهش كیفیت است؟
در پاسخ باید گفت كه باربری مشهد به دو دلیل توانسته قیمتهای خود را كاهش دهد نخست كم كردن سود خالص مدیریت و در ثانی با در نظر گرفتن امتیازات گوناگون برای پرسنل به نحوی كه بتوانند با قیمتهای ارزان و استثنایی این باربری به كار خود ادامه دهند.
بهترین خودروهای حمل بار با مدرن ترین تجهیزات و همچنین با تجربه ترین رانندگان در باربری مشهد مشغول به كار هستند. همچنین كارگران این باربری نیز از بین مجرب ترین و با سابقه ترین نیروهای موجود در بازار انتخاب شده اند.
اما این پرسنل چطور حاضر شده اند با قیمتهای استثنایی باربری مشهد كنار بیایند؟ از جمله امتیازاتی كه باربری مشهد برای پرسنل خود در نظر گرفته است با توجه به سرویسهای متعدد این باربیر است كه به هر تیم كار شامل خودرو و راننده و كارگران تعداد بیشتری سرویس در طول روز می رسد و عملا ایشان به سود متعارف خود در بازار دست می یابند.
جهت اطلاع از خدمات گسترده و استثنایی باربری مشهد و همچنین تخفیفات و قیمتهای فوق العاده این باربری می توانید با یكی از شماره های روابط عمومی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

Top