باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد یكی از بهترین باربری ها در شرق كشور محسوب می شود كه ضمن كیفیت بالای خدمات دهی خود در خصوص حمل بار درون شهری در مشهد و از این شهر به دیگر شهرهای كشور پایین ترین قیمت را نیز ارائه می دهد. حمل بار از مشهد به آبادان نیز از این جمله محسوب می شود.بهترین باربری درون شهری و بین شهری مشهد به سایر شهرها و آبادان

باربری مشهد یكی از بهترین باربری ها در شرق كشور محسوب می شود كه ضمن كیفیت بالای خدمات دهی خود در خصوص حمل بار درون شهری در مشهد و از این شهر به دیگر شهرهای كشور پایین ترین قیمت را نیز ارائه می دهد. حمل بار از مشهد به آبادان نیز از این جمله محسوب می شود.
باربری مشهد از مدتها قبل با نام تحاری نتسان در عرصه حمل و نقل كشور ورود پیدا كرده است و بویژه در شهرهای مشهد و تهران به حمل بار درون شهری و اسباب كشی مشغول بوده و از مبدا این شهرها به دیگر نقاط كشور نیز سرویس دهی می كند.
حمل انواع بار و خرده بار و كالا و محصول و اثاثیه منزل از مشهد به آبادان در جنوب غربی كشور نیز از جمله سرویسهای این باربری به شمار می رود كه با وجود مسافت طولانی به صورت مداوم به انجام می رسد. حمل بار به سایر شهرهای استان خوزستان مانند دزفول و اهواز و بندر ماهشهر و... نیز از دیگر سرویسهای باربری مشهد به شمار می آیند.
باربری مشهد با تخصیص تخفیفات خارق العاده توانسته است قیمتهای زیر قیمت همه باربری های فعال در مشهد ارائه دهد و در بین صد ها باربری به عنوان ارزانترین باربری دست یابد. از جمله این تخفیفات می توان به تخفیف هفتاد درصدی مدیریتی این باربری اشاره نمود.
تخفیف باور نكردنی هفتاد درصدی باربری مشهد در زمینه پورسانت و سود خالص مدیریت اعمال می گردد یعنی پس از كسر مبالغ مربوط به راننده و خودرو و هزینه های جاری، مدیریت باربری مشهد دو سوم از سود خالص خود را نیز مشمول تخفیف می نماید.
اما علاوه بر این تخفیفات اعجاب انگیز كه تا این حد قیمت نهایی حمل بار را در باربری مشهد كاهش داده می بایست به خدمات ویژه ای كه توسط باربری مشهد ارائه می شود نیز اشاره نمود كه جزو با كیفیت ترین باربری ها در مشهد محسوب می گردد.
از جمله خدمات باربری مشهد می توان به استفاده از خودروهای مدرن و پیشرفته مخصوص حمل بار اشاره نمود كه در این زمینه در مشهد كم نظیر هستند.
خودروهای مدرن و مدل بالایی كه در باربری مشهد مشغول هستند از تجهیزات مناسب حمل بار برخوردار بوده و با توجه به سلامت فنی امكان هر گونه خرابی و توقف اضطراری و ناخواسته در مسیر های طولانی را به كمترین حد ممكن می رسانند.
همچنین رانندگان باربری مشهد نیز از بین با تجربه ترین و كارآمدترین رانندگان انتخاب شده اند كه با توجه به تجربه و شناخت بالایی كه نسبت به جاده های بین شهری دارند می توانند همواره كوتاه ترین و مناسب ترین مسیر تا مقصد راانتخاب نمایند.
علاوه بر اینها كارگرانی كه وظیفه قرار دادن محموله مورد نظر مشتری در خودرو را دارند نیز با توجه به سابقه درخشان خود انتخاب شده اند و همواره با نهایت دقت و سرعت بالا محموله مورد نظر شما را در خودرو مخصوص حمل بار قرار می دهند.
شاید به نظر برسد كه این خدمات با كیفیت چگونه ممكن است با تخفیفات گوناگون همراه شود و قیمت نهایی حمل بار تا این اندازه در باربری مشهد كاهش یافته باشد؟
در توضیح باید گفت كه این امر با توجه به دو مسئله اتفاق می افتد نخست انكه مدیریت باربری مشهد از سود خالص خود هفتاد درصد را كم نموده و به حداقل سود بسنده نموده است. دوم امتیازات گوناگونی است كه این باربری برای پرسنل خود در نظر گرفته است.
از جمله این موضوع كه هر خودرو در باربری مشهد با توجه به تعدد سرویسهای این شركت در طول روز تعداد بیشتری سرویس را به انجام می رساند و لذا می تواند با وجود قیمتهای بسیار ارزان حمل بار در باربری مشهد به سود متعارف و معمول خود دست یابد.


Top