باربری مشهد با نام تجاری نتسان از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران تا 70 % تخفیف - حمل بار - اثاث کشی - اسباب کشی - خرده بار
مشهد: 05136200798    09156497899
تهران: 02133326300     09120776300

حمل بار و خرده بار و اثاثیه با تخفیف 70 درصد – باربری مشهد به عنوان قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری در شهر مقدس مشهد است كه هم در زمینه حمل بار درون شهری در این شهر فعالیت می كندو هم به عنوان گسترده ترین شبكه حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای كشور از جمله خمینی شهر اصفهان فعال است.ارزانترین باربری از مشهد به دیگر شهرهای كشور و خمینی شهر اصفهان

باربری مشهد به عنوان قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری در شهر مقدس مشهد است كه هم در زمینه حمل بار درون شهری در این شهر فعالیت می كندو هم به عنوان گسترده ترین شبكه حمل بار بین شهری از مشهد به دیگر شهرهای كشور از جمله خمینی شهر اصفهان فعال است.
این باربری توانسته با توجه به خدمات ویژه و استثنایی و تخفیفات عالی كه برای حمل بار خود در نظر گرفته است به عنوان برترین باربری در شهر مشهد شناخته شود و اعتماد همشهریان عزیز را جلب نماید. در ادامه به برخی از این موارد می پردازیم.
باربری مشهد سالهای سال است كه با نام تجاری نتسان در صنعت حمل و نقل كشور علی الخصوص در شهرهای تهران و مشهد آغاز به كار كرده است و حمل بار از مشهد به خمینی شهر و دیگر شهرهای استان اصفهان مانند كاشان نجف آباد و سمیرم را در برنامه دارد.
باربری مشهد توانسته با اعمال تخفیفات گوناگون در بین صدها شركت حمل بار دیگر به عنوان ارزانترین باربری شناخته شود. از جمله این تخفیفات می توان به تخفیف استثنایی هفتاد درصدی در بخش سود و پورسانت مدیریتی اشاره نمود.
در توضیح این تخفیف باید گفت كه مبلغی كه توسط مشتری برای حمل بار پرداخت می گردد در سه قسمت مجزا هزینه می گردد. بخش اول به خودروی مخصوص حمل بار و راننده اختصاص دارد كه محموله را از مبدا به مقصد حمل می نمایند.
بخش دوم نیز به كارگرانی اختصاص دارد كه وظیفه بارگیری و تخلیه بار را از خودرو مخصوص حمل بار بر عهده دارند.
اما در بخش سوم كه به عنوان سود و پورسانت حمل بار به مدیریت باربری اختصاص دارد باربری مشهد تخفیف استثنایی هفتاد درصدی را اعمال نموده و توانسته است با این كار قدم بلندی را برای كاهش هزینه های نهایی حمل بار بردارد.
استفاده از خودروهای متنوع مانند انواع نیسان و وانت بار برای حمل بارهای سبك و كم حجم و همچنین انواع خاور مسقف و غیر مسقف برای حمل بار های متوسط و همچنین انواع خودروهای مخصوص بارهای حجیم و سنگین مانند كامیونها و تریلی و ده چرخ و... تنوع خودرویی بالای باربری مشهد را نشان می دهد.
این خودروها همگی مدل بالا و كاملا سالم می باشند كه به صورت دوره ای تست های فنی مربوطه را با موفقیت پشت سر می گذارند تا بتوانند بار مشتری را بدون توقف و در سلامت كامل به مقصد برسانند. همچنین این خودروها به مدرنترین تجهیزات حمل بار نیز مجهز گردیده اند.
راننده های باربری مشهد نیز از جمله با تجربه ترین و زبده ترین رانندگان صنعت حمل و نقل كشور محسوب می گردند. این راننده ها با توجه به شناختی كه از جاده های بین شهری و راه های درون شهری دارند می توانند كوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد بر گزینند.
همچنین پرسنلی كه در باربری مشهد مشغول به كار هستند نیز از جمله كارآمدترین نیروهای بازر حمل و نقل محسوب می شود كه تجربه و تعهد كاری بسیار بالایی داشته و همواره توانسته اند رضایت و خرسندی مشتریان را بدست اورند.
شما نیز می توانید جهت استفاده از خدمات ارزنده باربری مشهد با یكی از مشاره های روابط عمومی این شركت كه در سایت درج گردیده است تماس حاصل فرموده و سفارش خود را ثبت نمایید. امیدواریم خدمات و تخفیفات باربری مشهد رضایت خاطر شما را نیز به همراه داشته باشد.
سایت باربری مشهد پذیرای كلیه انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشد.


Top